У Львові відбулись урочистості з нагоди 18-ої річниці Конституції України

Сьогодні, 28 червня, у Львові відбулися урочисті заходи з нагоди 18-ої річниці Конституції України.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної ради.

Розпочалися урочистості покладанням квітів до пам’ятника В’ячеславові Чорноволу. Опісля відбувся піший перехід до пам’ятника Тарасові Шевченку, де високопосадовці області поклали квіти до підніжжя Кобзаря.

У заходах узяли участь заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Йосиф Ситник, заступник міського голови Львова Олег Березюк, депутати обласної ради, представники громадськості. Також до заходів долучились гості – представники іноземних посольств та консульств, що знаходяться у Львові.

Заступник голови Львівської обласної ради Валерій П’ятак у коментарі зазначив, що дотримання Конституції – це коли панує мир і демократія, коли дотримуються права людини і є верховенство права, коли держава служить людям.

«Ми сьогодні бачимо, що Конституція України потоптана. Нова конституція буде такою, щоб Україна стала повноцінним членом Європи, щоб люди були захищені, мали права і свободи, щоб творчість розвивалася, щоб молодь мала майбутнє», – зазначив П’ятак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук