У Львові відбувся перший Молитовний сніданок

Представники духовенства, влади та громадянського суспільства спільно молилися за майбутнє країни

У Львові відбувся перший Молитовний сніданок
фото ЛМР
Перший львівський молитовний сніданок присвятили Рокові сім'ї в Україні

У четвер, 23 травня, на площі Ринок у дворику «Львівської копальні кави» вперше відбувся Молитовний сніданок. Подію присвятили темі збереження та зміцнення цінностей сім’ї та родини. Раніше Всеукраїнська рада церков оголосила 2019 рік Роком сім’ї в Україні. Під час Молитовного сніданку з вітальним словом до присутніх звернувся капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

«Львів – це одне з перших міст в Україні, яке має капелана міської ради. Ми розпочинаємо кожне пленарне засідання з молитви і читання слова Божого. На цьому сніданку зібралася наша велика єдина родина, яка має одного Отця та спільні цінності», – зауважив о. Павло Дроздяк.

Усі фото прес-служби ЛМР

Під час сніданку разом молилися Митрополит Львівський Православної Церкви в Україні Макарій, Архієпископ і Митрополит Львівський Римо-Католицької Церкви Мечислав Мокшицький, голова церкви Християн Віри Євангельської єпископ Михайло Паночко, голова Об’єднання церков євангельських християн-баптистів у Львівській області єпископ Олег Боднар, заступник керівника західної конференції церкви Адвентистів Сьомого Дня Микола Рябенко та представники інших релігійних конфесій Львова.

Окрім духовенства в Молитовному сніданку взяли участь представники влади, громадських організацій, визначні діячі культури, медицини й освіти. Долучився до події і мер Львова Андрій Садовий. Він подякував представникам духовенства і висловив сподівання, що молитовні сніданки стануть у Львові традиційними.

«Ми вимагаємо від інших бути ідеальними, однак справді важливо працювали над собою. Тільки через щоденну працю ми зможемо змінити світ на краще. І я дякую представникам різних церков і конфесій за вашу працю і нагадування нам про необхідність духовного самовдосконалення», – сказав Андрій Садовий.

Практика молитовних сніданків популярна у світі, зокрема в Європі та Сполучених Штатах Америки. Перший Львівський молитовний сніданок став продовження Національних молитовних сніданків в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук