У Львові відбувся семінар для кадровиків з усієї України

СуспільствоІрина Панчишин, 19 вересня 2018, 17:48 440 0

Фахівці з персоналу обговорили у Львові новинки на українському ринку праці. Компанія «Ейч.Ді.Партнерз» організувала семінар для НR-спеціалістів з усієї України.

«Людина проводить на роботі дуже багато і тому потрібно, щоб вона почувала себе комфортно, а спільно команда досягала великих результатів. Тільки таке постійне вдосконалення роботи людей і команд дає можливість створювати конкурентні продукти», – розповів організатор семінару Володимир Глащенков.

Провідні кадровики діляться досвідом у сфері управління людськими ресурсами. Серед новинок впровадження діджиталізації та hr-аналітики, яка допомагає компаніям краще розуміти, до прикладу, причини звільнення працівників.

Директорка київської школи HRM розповідає: зараз у тренді не професії, а люди.

«Кожен роботодавець мріє отримати чесну людину, щоб вона в нього не крала. Він хоче отримати співробітника собі, який був би відповідальний, а це ж особистісні речі, які не навчиш ні в якому виші», – наголосила директорка школи HRM управління людськими ресурсами Анна Власова.

На семінарі говорили про контроль кар’єри працівників та їхнє навчання, HR на державній службі та нові схеми мотивації працівників.

«Необхідно і підбирати персонал, і організовувати роботу, і мотивувати персонал для того, щоби персонал залишався на своїх робочих місцях, а не виїжджав до інших країн. Тому ми приїжджаємо щороку, щоб почути новинки, перспективи і що є в даний час», – додала директорка компанії «Хмельницька міська перша аптека» Наталія Маліновська.

Такі семінари «Ейч.Ді.Партнерз» влаштовує вже 5-й рік поспіль.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук