У Львові відкрили єдину у Західній Україні школу з танцювальних видів спорту

СуспільствоЮлія Девда, 19 лютого 2018, 10:58 1

ДЮСШ №1 у Львові – єдина школа з танцювальних видів спорту на Західній Україні.

Дитячо-юнацьку спортивну школу з танцювальних видів спорту урочисто відкрили у Львові. Це перший позашкільний навчальний заклад такого профілю на теренах Західної України. Його засновнували два провідні клуби спортивного танцю – «Аеліта» та «Крістал».

Серед улюблених танців - віденський вальс, а також латиноамериканський. «Найпопулярнішим є повільний вальс, або віденський вальс, якого хочуть навчитися всі – і дорослі, і малі. Але коли діти ходять на танці, то їм більше подобаються жваві, веселі – латиноамериканські танці, такі як джайв, ча-ча-ча, румба, самба», - каже Олександра Лаптєва, президент ДЮСШ №1 м. Львова.

«Діти зможуть отримати більш ґрунтовні знання у спортивних танцях, отримати якісь певні дипломи, заслуги», - розповідає Юрій Прочко, президент обласного осередку Асоціації спортивного танцю України.

Учням дитячо-юнацької спортивної школи з танцювальних видів спорту викладають професійні ліцензовані тренери.

«Як ми наразі бачимо, це одна із представників львівських шкіл, яка постійно виграє та займає перші місця на світовому рівні. Окрім того, ми насправді слідкуємо і в соціальних мережах, і на телебаченні, як наші дівчата та хлопці гарно виступають», - каже Віталій Свіщов, голова комісії ЛМР культури, молодіжної політики та спорту.

«Найбільшим досягненням спортивних шкіл, які сьогодні об'єдналися, які виступали перед нами, які ділилися такими гарними танцями і, звичайно, велика майстерність тих пар, які сьогодні тут не є присутні, вони так чи інакше прикрашають нашу Львівщину як в Україні, так і за її межами», - каже Юрій Візняк, голова комісії з питань культури та туризму Львівської облради

Дитячо-юнацька спортивна школа з танцювальних видів спорту пропонує учням навчатися за чотирма рівнями: початковим, базовим, спеціалізованим та підготовкою до вищої спортивної майстерності. Її філії розташовані у всіх районах Львова, зокрема за адресою Театральна, 22 та Петлюри, 36.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук