У Львові відкрився вже тринадцятий маркет мережі «АТБ»

Суспільствопромоція, 11 липня 2018, 09:00 2089 0

У Львові відкрився черговий маркет мережі «АТБ». Магазин на Замарстинівській – вже 13-ий у місті. І це приємна новина, оскільки, окрім широкого асортименту та доступних цін, тут можна стати партнером мережі. Йдеться про спеціальну програму «Гарантія свіжості», що дозволить кожному покупцеві, який випадково придбав протермінований товар або знайшов його на полицях маркету, повернути свої гроші в трикратному розмірі.

«Тільки спільні зусилля у цьому напрямку дозволять зробити наше обслуговування кращим та гарантувати свіжість і якість продукції, яка продається в мережі магазинів «АТБ», – зазначила керуюча супермаркетом «АТБ» Ірина Філоненко.

Покупці, які долучились до акції «Гарантія свіжості», визнають, що заробити не так і легко. Адже знайти несвіжий товар на полицях «АТБ» практично неможливо. У всеукраїнській мережі діє одна із найжорсткіших систем контролю якості продукції.

«Найголовнішим критерієм вибору товару є його безпека і якість. Саме тому з літа 2017 року мережа «АТБ» проходить регулярний аудит і сертифікацію на відповідність міжнародним стандартам якості і безпеки товару», – сказала керуюча супермаркетом «АТБ» Ірина Філоненко.

В системі контролю свіжості працюють сотні людей внутрішньої служби перевірки. Просто з полиці за графіком вони відбирають товари, які відправляють на детальний аналіз. Щомісяця для лабораторних досліджень передають більше 1000 зразків продукції різних товарних груп.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук