У Львові відкриють бізнес-інкубатор для підтримки інноваційного підприємництва

У понеділок, 8 грудня, Львівська міська рада, Фундація «Сід Форум Норвегія» та Міжнародний благодійний фонд «Сід Форум Україна» підписали меморандум про співпрацю, що передбачає об’єднання зусилля, аби сприяти розвитку малого інноваційного підприємництва, підвищення інвестиційної привабливості й реалізації потенціалу економіки України.

«Одним із пріоритетів діяльності міської влади є створення нових робочих місць. Для нас важливо, аби Львів розвивався гармонійно, маючи позитивну динаміку в харчовій промисловості, легкій промисловості, машинобудуванні й книгодрукуванні. Дуже важливо, щоб ми мали також і подальший успіх у сфері ІТ, а для цього треба готувати фахівців уже сьогодні, вчити їх підприємницької діяльності – фактично підтримувати малий і середній бізнес, який є основою демократії в будь-якій країні світу», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, передає прес-служба ЛМР.

Співпраця в рамках меморандуму передбачає відкриття бізнес-інкубатора iHUB у Львові – місця, в якому на певних умовах і на певний час надають спеціально обладнані приміщення та інше майно суб'єктам інноваційної підприємницької діяльності, що розпочинають свою діяльність, з метою сприяння набуттю ними фінансової незалежності.

Фундація «Сід Форум Норвегія», згідно з меморандумом, зобов’язується залучити міжнародні грантові програми та керувати ними, для забезпечення ефективної роботи бізнес-інкубатора iHUB, а Міжнародний благодійний фонд «Сід Форум Україна» – здійснювати щоденне управління бізнес-інкубатором та навчати молодих підприємців сучасним технікам ведення бізнесу та взаємодії з потенційними інвесторами, шляхом використання закордонних навчальних програм із залученням іноземних експертів зі світової мережі «Сід Форум».

Як нагадав міський голова, у Львові вже існує ІТ-бізнес-інкубатор Startup Depot, що почав функціонувати у лютому 2014 року, з метою поєднувати зусилля найяскравіших та найталановитіших програмістів, дизайнерів, засновників компаній, інвесторів та менторів, трансформуючи ідеї у глобальні бізнес-проекти. Створення ж іще одного бізнес-інкубатора у Львові на початковій стадії дасть можливість мати до 100 нових робочих місць.

Відтак Андрій Садовий додав, що «в подальшому ця кількість безперечно буде зростати, щоб в новітніх технологіях Україна і Львів досягли якнайкращих результатів».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук