У Львові відновлюють приміщення дитсадків, вивільнених з-під оренди

Розраховують відкрити 55 додаткових груп для 1100 дітей

У Львові відновлюють приміщення дитсадків, вивільнених з-під оренди
фото ZAXID.NET

У Львові за кошти міського бюджету активно відновлюють вивільнені від орендарів приміщення дитячих садків. Також проводять роботи у діючих садках для збільшення кількості груп дошкільної освіти. Ці роботи дадуть змогу відкрити 55 додаткових груп у ДНЗ міста, які охоплять близько 1100 дітей.

Як передає прес-служба ЛМР, відновлюють такі дошкільні навчальні заклади:

 • №168 на вул. Кульпарківській, 182 (на цей час ремонтують дах, замінюють ливневу каналізаційну мережу та вікна). Роботи планують завершити в листопаді 2016 року.
 • №17 на вул. Зубрівській, 9 (замінено інженерні мережі, влаштовано нове покриття, проведено перепланування приміщень з визначенням 4-х групових осередків, проводяться оздоблювальні роботи). Також планують завершити роботи в листопаді 2016 року.
 • №110 на вул. Сухій, 8 (уже завершуються роботи з відновлення роботи 3-х груп та спортивного залу). Планують відкрити три групи з режимом роботи повного дня. Окрім цього, передбачено кошти для облаштування дитячих майданчиків.
 • №31 на вул. Панча,16 (уже відремонтовано частину покрівлі, виконано електромонтажні, сантехнічні та ремонтно-будівельні роботи у вивільненій частині приміщення). Відкриття однієї групи планується у грудні 2015 року.
 • №171 на вул. Г. Мазепи, 5а триває ремонт з відновлення трьох груп. Уже виконано електромонтажні, сантехнічні та ремонтно-будівельні роботи у вивільненій частині приміщення. Відкриття трьох груп планують нa грудень 2015 року.
 • приміщення початкової школи №70 на вул. Дорога Кривчицька, 3 триває реконструкція з добудовою з метою відкриття трьох груп дошкільного навчального закладу. Завершення робіт заплановано на кінець 2016 року.
 • приміщення будинку дитини на вул. Таджицькій, 21 тривають ремонтні роботи для відкриття двох груп, що заплановано на кінець 2015 року.
 • №95 на вул. Гайдамацькій, 2а заплановано відновити роботу чотирьох груп, відкрити групи сподіваються в січні 2016 року.
 • №42 на вул. Сміливих, 26. Завершення робіт заплановано на кінець 2016 року.
 • № 111 на вул. Виговського,1а. У жовтні будуть оголошені торги на виконання робіт, передбачених ПКД.
 • №102 на вул. Медової Печери, 13. Відновлення заплановано розпочати у 2015 році, залежно від результатів проведених державних закупівель на ці роботи.

Окрім цього, уже відновлено роботу 1 групи у ДНЗ № 38, 2 групи у ДНЗ № 78, 1 групу у ДНЗ № 7, 1 групу у ДНЗ № 93.

Нагадаємо, що згідно з програмою розвитку «Львів-2020» планується повноцінне забезпечення дітей місцями у ДНЗ: 100% повернення всіх орендованих приміщень садкам, та відкриття у них додаткових груп.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук