У Львові відзначили 200-річний ювілей школи № 10 з польською мовою навчання

СуспільствоО.П., 16 квітня 20161

Сьогодні, 16 квітня, у театрі імені Марії Заньковецької відбулися урочистості з нагоди 200-річчя середньої загальноосвітньої школи №10 міста Львова імені святої Марії Магдалени з польською мовою навчання. Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Середня загальноосвітня школа № 10 м. Львова ім. св. Марії Магдалени – це школа з польською мовою навчання. Така школа у Львові на практиці реалізовує право львівських поляків на навчання рідною мовою, збереження і культивування національних традицій.

Колектив школи та усіх присутніх зі святом привітав міський голова Львова Андрій Садовий.

«Ця школа є особливою – там є родинна атмосфера. Ця школа сильна традиціями і великою кількістю мудрих, талановитих людей, які отримали свій шлях у житті. Дай Боже довгих років, хорошої праці, щоб ця школа породила нових лауреатів Нобеля, щоб там було багато шанованих людей міста, світу, щоб ми завжди вами пишались», - зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток освіти у місті Львові та з нагоди 200-ї річниці заснування середньої загальноосвітньої школи №10 ім. св. Марії Магдалени її вчителів відзначили подяками. Окрему нагороду отримала директорка школи Марта Маркуніна. Міський голова Львова Андрій Садовий вручив їй «Золотий герб міста Львова».

На преміювання усіх працівників закладу в розмірі посадового окладу з нагоди святкування 200-річчя школи, виділили додаткові кошти в сумі 103 700 грн.

У Львові «Тривіальна школа ім. св. Магдалени» була заснована на початку ХІХ століття. З 1946 року – це Львівська загальноосвітня школа №10, з польською мовою навчання. У школі навчається 282 учні та функціонує 15 класів. Серед її випускників – чимало відомих польських культурних діячів та науковців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук