У Львові водій комунального автобуса відмовився безкоштовно везти 27 учнів

АТП-1 обіцяє провести службове розслідування цього інциденту

Водій автобуса №3а відмовився безкоштовно везти 27 учнів

Водій комунального автобуса №3а у Львові відмовився безкоштовно везти 27 учнів, що повертались з екскурсії з центру Львова. Як повідомила ZAXID.NET речниця АТП-1 Ірина Рєвунова, що обслуговує цей маршрут, за фактом цього інциденту підприємство проведе службове розслідування.

Про цю ситуацію 12 лютого написала очевидиця події Ірина Горбач на сторінці ГО «Зручне місто» у соцмережі Facebook.

«Повертаючись з екскурсії з центру нашого міста в складі 27 дітей 4-го класу та трьох дорослих, включаючи вчителя, водій автобусного маршруту №3а не дозволив зайти в автобус дітям. Це було зроблено в категоричній формі, грубо та з підвищеним тоном. Оплата за дорослих була здійснена, а діти мають право під час навчального року їздити безкоштовно. Хіба ні?», – процитувало «Зручне місто» Ірину Горбач.

Судячи з оприлюднених фото, інцидент трапився на кінцевій зупинці автобуса №3а на площі Різні. За фактом оприлюдненої у соцмережі інформації АТП-1 проведе службове розслідування та прийме рішення щодо можливого покарання водія.

Речниця АТП-1 Ірина Рєвунова підтвердила ZAXID.NET, що усі учні мають право на безкоштовний проїзд у міських автобусах за наявності учнівського квитка. Однак, у АТП-1 наголошують, що для перевезення екскурсійних груп навчальні заклади мають орендувати окремі автобуси.

Наразі невідомо, чи були у школярів учнівські квитки для безкоштовного проїзду. Варто також зазначити, що у Львові немає обмежень щодо кількості учнів чи пільговиків, які можуть одночасно перебувати у певному автобусі, трамваї чи тролейбусі.

Нагадаємо, що вартість проїзду у міських автобусах становить 7 грн, а вартість проїзду у електротранспорті 5 грн (2,5 грн за наявності студентського чи учнівського квитків).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук