У Львові впродовж місяця триватиме осіння дератизація

Щурів труїтимуть із 16 жовтня по 17 листопада

Дератизація у місті триватиме з 16 жовтня по 17 листопада

Осіння суцільна одномоментна дератизація у м. Львові, м. Винники, смт Рудно, смт Брюховичі та на території житлового сектору приватної забудови триватиме з 16 жовтня по 17 листопада.

Як повідомили у прес-службі ЛМР, складено плани-графіки, які затверджені директорами ЛКП міста. Згідно з ними, фахівці відділів профдезінфекції будуть побудинково проводити суцільну дератизацію на території ЛКП. Вони розкладатимуть отрутопринаду у підвальних приміщеннях житлових будинків.

Одночасно проводитимуть дератизаційні заходи у підвальних приміщеннях дитячих садочків, навчальних закладів, поліклінік та лікарень, у парках, скверах, а також приміщеннях, які знаходяться на цій території. Також дератизаційні заходи будуть проводитися в ОСББ, ЖБК та інших установах, з якими укладено угоди на проведення дератизації.

«Необхідно укладення договорів із ОСББ на проведення дератизаційних заходів, які таких договорів не мають. Мешканці приватного сектору через об'яви у ЛКП, інформації по радіо, телебаченню, зможуть долучитися до проведення суцільної одночасної дератизації, якщо у цьому є потреба», – зазначають в КП Львівської обласної ради «Профілактична дезінфекція».

Проведення дератизаційних робіт у приватному секторі будуть проводити фахівці відділів профдезінфекції Львова. Отрутопринаду розкладатимуть у підсобних приміщеннях та підвалах будинків при згоді господаря. Проведення роботи фіксується підписом господаря будинку. Мешканці, які будуть відсутні під час проведення суцільної дератизації, при необхідності можуть звертатися до відділів профдезінфекції за місцем проживання.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук