У Львові Януковича закликають припинити політичні репресії

30 грудня 20104250

30 грудня на сесії Львівської міськради депутат від фракції «Свобода» Любомир Мельничук зачитав звернення до Президента України Віктора Януковича і Генпрокурора України Віктора Пшонки, яким закликав припинити політичні репресії в Україні.

Любомир Мельничук наголосив: "Показові репресії режиму Януковича-Азарова проти колишніх урядовців мають на меті посіяти в суспільстві зневіру та страх перед державною карально-репресивною машиною, паралізувати спротив антинародній політиці та підготувати грунт для повної монополізації влади. Арешти, допити та порушення кримінальних справ проти бюрократів уряду Тимошенко також свідчать про маніакальні прагнення нейтралізувати політичну опозицію".

Депутат зазначив, що сьогоднішні політичний тиск і переслідування – це прямий результат "політичної неповносправності так званих демократів, які не здійснили абсолютно ніяких кроків для покарання корупціонерів, українофобів, агентів впливу чужинських держав та представників кримінально-капіталістичних угруповань".

"Консолідувавшись навколо проросійської Партії регіонів, останні не лише переслідують своїх політичних опонентів, але й встановлюють режим прямої терористичної диктатури, яка визискує всіх 46 млн українців", – зазначено у заяві.

Мельничук також наголошує, що екс-глава МВС Юрій Луценко, який став "найрезонанснішим "клієнтом" Генпрокуратури", не доклав жодних зусиль для перетворення МВС з карально-репресивного на правоохоронний орган, тому певною мірою поділяє моральну відповідальність за правовий нігілізм та анти законні дії всієї системи МВС.

Нагадаємо, Юрія Луценка затримано 26 грудня підрозділом СБУ "Альфа" біля його будинку. Йому висунуто декілька звинувачень. Також на допити до Генпрокуратури ходить Юлія Тимошенко.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук