У Львові збирають гроші на екскурсію в Європу для учнів художніх шкіл

35 дітей зможуть побачити музеї, фабрики та виставки у Польщі, Голландії та Німеччини

СуспільствоМар'яна Вербовська, 16 листопада 20172760
У Львові збирають гроші на екскурсію в Європу  для учнів художніх шкіл
Для екскурсії 35 учнів треба зібрати 175 тисяч гривень

У Львові міські активісти ініціювали збір коштів для екскурсії креативними просторами та фабриками Європи для учнів художніх шкіл. Про це ZAXID.NET розповіла ініціаторка проекту та начальниця відділу урбаністики ЛКП «Інститут просторового розвитку» Олександра Сладкова. Окрім Олександри Сладкової, до ініціативи долучилися Володимир Бєглов та Олександр Шутюк.

Автобусну екскурсію планують організувати наприкінці лютого для 35 дітей. Планують відвідати Польщу, залежно від зібраних коштів також заїдуть до Голландії та Німеччини. Головна ідея проекту у тому, щоб показати учням художніх шкіл наскільки різною може бути робота художника.

«Ідея організувати таку поїздку виникла після того, як я усе літо проходила повз виставку малюнків дітей художніх шкіл, які час від часу змінюють у коридорі міської ради. Я сама ходила у художню школу і розумію, що ці малюнки дуже хороші. Хотілося б, щоб діти продовжували малювати і розуміли, що можуть стати не тільки художниками чи дизайнерами, є іще промисловий дизайн, є художники, які працюють над різними акціями, наприклад прав людини, web-дизайн, брендинг», - розповіла Олександра Сладкова.

Збір коштів на це заплановано в два етапи. У неділю, 19 листопада, о 19:30 в Центрі Шептицького оголосять старт спільнокошту, за допомогою якого збиратимуть кошти на поїздку, та деталі відбору учнів для поїздки.

Завершити кампанію зі збору коштів планують аукціоном 19 грудня. Загалом треба зібрати 175 тисяч гривень. Заплановано 120 000 грн (мінімум, що дозволить здійснити поїздку) зібрати спільнокоштом. Решту суми - аукціоном.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук