У Львові з’являться інформаційні стенди із контейнерами для сміття

СуспільствоІрина Знась, 21 листопада 20144740

У Сихівському районі Львова з’являться спеціальні конструкції для оголошень, які також слугуватимуть і смітниками. Відповідне рішення прийняв виконком Львівської міськради під час засідання 21 листопада.

Як розповіла начальник юридичного управління Львівської міськради Гелена Пайонкевич, встановлення конструкцій є своєрідним експериментом, ціль якого – викорінити звичку львів’ян клеїти оголошення у не призначених для цього місцях.

«Це експериментальне встановлення конструкцій. Ми уклали договір з ТзОВ «Міська рекламно-інформаційна система» про розміщення таких конструкцій у Сихівському районі Львова. У свою чергу підприємець зобов’язався очищувати від несанкціонованої реклами усі не призначені для цього місця. Якщо експеримент буде вдалим, ми розмістимо такі конструкції по всьому місту», – розповіла Гелена Пайонкевич.

Конструкції 2,5 метрів висотою матимуть трикутну форму та складатимуться з двох частин: на верхніх стендах люди зможуть розміщувати свої оголошення, а внизу буде смітник для роздільного збору сміття. Наразі планується встановлення 70 таких стендів. Триватиме експеримент три місяці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук