У Межигір’ї з часом буде музей корупції, - журналіст
Журналіст "Української правди" Сергій Лещенко, який декілька років розслідує придбання президентом Межигір’я, вважає, що у Межигір'ї доцільно створити музей корупції. Про це Лещенко заявив під час програми "Тендер News", інформує прес-служба ТВі.
Журналіст переконаний, що «Президент за все своє життя не мав навіть сотої частини доходів, які витрачені на розбудови цієї резиденції. Це захмарні цифри, захмарні об'єкти».
Він також розповів, що головний будинок – це чотириповерховий маєток, його зробила найкраща у світі фірма, яка виготовляє будівлі з дерев’яного бруса. На оздоблення використано найкращі матеріали від німецьких виробників, які завозили на територію України, і навіть в Митній службі можна було побачити деякий час тому, скільки коштували певні предмети. Наприклад, одні міжкімнатні двері коштували близько 70 тисяч доларів. Це тільки одні двері!" – наголосив Лещенко.
За його словами, розмахом вражає і територія резиденції, яка формально призначена для прийому іноземних делегатів.
"На ній розташовано два тенісні корти – відкритий і закритий. Кінний клуб, де є елінг для того, щоби коні могли настрибувати бар'єри, є левада. Тобто повна інфраструктура кінного клубу", – розповів Лещенко.
Він вважає, що ціль журналістів – не тільки розкриття цієї інформації, а й фокусування уваги суспільства на цьому прецеденті, на цьому об'єкті, який є уособленням усіх комплексів, корупційних якихось побажань президента.
«Насправді те, що там побудовано, вражає уяву. Боюсь, якщо люди потраплять всередину – там навіть музей корупції буде створено – вони будуть шоковані тим, який спосіб життя вели українські керівники і наскільки цинічно це було приховано, – заявив С.Лещенко, – Адже, за документами, власником всієї цієї території, яка дорівнює майже князівству Монако із вартістю всіх цих об'єктів, яка сягає захмарних цифр (понад мільярд гривень), – власником є траст із Ліхтенштейну, карликової держави, яка розташована між Швейцарією та Німеччиною. І цей траст створено було лише з однією метою – просто щоби тримати корпоративні права інших суб'єктів. Ці права належать родині президента, але вони приховані через низку підставних осіб", – розповів Лещенко.