У Миколаєві виявили збудник холери

Миколаївська міська рада вже заборонила купання та вилов риби в акваторії річок Інгул, Південний Буг, Дніпро-Бузького лиману

У Миколаєві виявили збудник холери
В області також пообіцяли ліквідувати місця стихійної торгівлі продуктами харчування, особливо рибопродуктами

У Миколаєві під час забору проб води працівники обласного лабораторного центру виявили збудник холери. Про це повідомляє прес-служба Миколаївської обласної державної адміністрації.

«При проведенні планового соціально-гігієнічного лабораторного моніторингу води відкритих водойм на наявність збудників інфекцій, що мають міжнародне значення, в районі пішохідного Інгульского моста з проби виділений збудник холери. Культура підтверджена Одеським протичумним інститутом ім. Мечникова», – йдеться у повідомленні.

Миколаївська міська рада вже заборонила купання та вилов риби в акваторії річок Інгул, Південний Буг, Дніпро-Бузького лиману. В області також пообіцяли ліквідувати місця стихійної торгівлі продуктами харчування, особливо рибопродуктами.

У обладміністрації повідомляють, що нині не зафіксований жоден випадок захворювання холерою серед населення, проте усі обласні і міські служби вже переведені в стан підвищеної готовності.

Зазначимо, що холера - це гостре діарейне захворювання, внаслідок якого, за відсутності лікування, через декілька годин людина може померти. Холера передається лише фекально-оральним шляхом, частіше при вживанні забрудненої води для пиття, миття посуду, овочів, фруктів, при купанні і т. ін., а також через їжу і при побутових контактах. Основним резервуаром є люди та водні ресурси, такі як солонкуваті води і гирла річок, де часто відбувається цвітіння водоростей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук