У Перемишлянах діти організовують акції, щоб допомогти військовим АТО

Головні новини за 02 лютогоЗореслава Кадикало, 2 лютого 2015, 16:09 1716 0

При храмах у Перемишлянах, що на Львівщині, триває акція «Зі світлом в серці помолись за Україну». Учасники акції – діти. Вони оздоблюють стрітенські свічки патріотичною символікою. Згодом ці вироби продаватимуть до свята, а за виручені кошти куплять амуніцію або ж медикаменти учасникам АТО.

«Мета цієї акції – залучити дітей, щоб діти так само були, скажімо, солідарні разом з тими, хто є на передовій, і розуміли свій внесок. Світло завжди перемагає темряву. Під час реалізації цієї акції маємо на меті допомогти солдатам, які вже є на передовій, які є вже саме з Перемишлянського нашого району», – розповів співорганізатор акції о. Олег.

Загалом до акції долучається майже сто дітей. Вони повинні оздобити понад 5 тисяч свічок. Це не перша акція, яку проводять у перемишлянських храмах. Раніше вже на фронт відправляли й амуніцію й меддопомогу. Ця ж акція має ще й символічний аспект, адже стрітенську свічку палять в час негоди та біди.

«Люди, які будуть світити ті свічки, а стрітенська свічка є особлива – її ставлять завжди в небезпеці, щоб кожна людина, придбавши ту свічку, запалила її саме в наміренні того воїна, який воює, щоб Господь Бог беріг його», – додав декан Перемишлянського деканату о. Ігор БАрболяк.

Свічки продаватимуть до свята, а 15 лютого, в день Стрітеня Господнього їх кожен зможе освятити у храмах.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук