У Росії хочуть дозволити усиновлення особам із судимістю

Світ29 січня 20134991
Держдума РФ

Низка депутатів Держдуми від «Єдиної Росії» працюють над внесенням у російське законодавство змін, які суттєво знизять вимоги до потенційних усиновлювачів.

Нині Сімейний кодекс Російської Федерації забороняє всиновлювати дітей зокрема тим громадянам, які мали або мають судимість за злочини проти життя і здоров’я, свободи, честі і гідності людини, здоров’я населення та громадської безпеки.

Однак, як пише газета «Известия», всиновлювати дітей можуть дозволити особам, які мали судимість за злочини проти громадської безпеки.

Окрім того, всиновлювати дітей хочуть дозволити інвалідам першої і другої груп, хворим із вадами серця та на цукровий діабет, а також онкохворим, які пройшли курс лікування, однак зберегли за собою цей статус.

Нагадаємо, Держдума Росії заборонила американським сім'ям всиновлювати російських дітей. Такі дії стали відповіддю США на санкції проти російських чиновників.

Раніше президент США Барак Обама підписав закон, який запроваджує візові і фінансові санкції проти російських посадовців, що їх вважають причетними до смерті в попередньому ув’язненні російського юриста Сергія Магнітського, який викривав корупцію на високих рівнях у Росії. Міністерство закордонних справ Росії назвало таке рішення «спектаклем у театрі абсурду». Партія «Єдина Росія» у відповідь запропонувала пропонує законодавчо встановити пряму заборону для громадян США всиновлювати російських дітей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук