У Самборі міліція вже місяць працює в експериментальному режимі

Міліціонери тепер відпочивають більше, працюють швидше, а от самі самбірчани поки що змін не відчули.

Головні новини за 17.07Ірина Папірник, 17 липня 2015, 19:48 614 0

Через 2 місяці українські райвідділи запрацюють по-новому. За зразок буде експеримент у Самборі, що на Львівщині. Там від початку червня місцеві правоохоронці працюють за вдосконаленою системою. Міліціонери тепер відпочивають більше, працюють швидше, а от самі самбірчани поки що змін не відчули.

Тепер на виклики групи швидкого реагування прибувають вдвічі швидше. «По місту Самбору норматив у нас від 7 до 10 хвилин, по Самбірському району від 10 до 25 хвилин», — каже оперативний черговий Іван Пелехович.

На виклик приїздять лише двоє. І тоді вирішують, чи потрібна їм допомога. Оперативна реакція, звичайно, не тільки від системних змін.

Міському відділку подарували 4 машини. Нових міліціонерів  не набрали, але й не звільнили. Тепер самбірські міліціонери працюють лише по 12 годин.

«На Самбірський міськвідділ працює 4 групи швидкого реагування, і район розділено на 4 умовні сектори, кожна група відповідає за свою дільницю», — пояснює старший групи швидкого реагування Юрій Денний.

Та попри позитивні результати експерименту, правоохоронці певні: аби реформа вдалася, їм потрібне якісніше забезпечення.

«Для того, щоб створити нову патрульну службу на перспективу, необхідне належне фінансування і матеріально-технічне забезпечення», — додає начальник обласної міліції Дмитро Загарія.

Аваков пообіцяв, що невдовзі всі райвідділки України запрацюють так, як зараз працює самбірська міліція.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук