У сквері на Підзамче у Львові поставили ліхтарі та посадили нові дерева

Сквер, загальною площею 236 м кв, розташований на перехресті вулиць Хмельницького-Стрімкої у Львові. На локації встановили освітлення, ліквідували аварійні дерева, висадили нові насадження та встановили монолавку. Загальна вартість виконаних робіт сягає 50 тис. грн.

«Сквер – це один із п’яти проектів публічного простору, який був у нас в процесі роботи над «Ревіталізацією Підзамче». Треба було його змінити так, щоб він відновив свою функцію -  притягував до себе відвідувачів, щоб у ньому хотілось залишитись, щоб це місце ожило від зустрічей, подій від і для мешканців, від сміху та розваг у ньому», – зазначив Матвій Дух, співавтор ідеї облаштування скверу.

Оновлений сквер починає жити заново із мешканцями та відвідувачами. Є ще багато ідей як змінити, покращити середовище сквер. Організатори хочуть встановити пандусний заїзд зі сторони вул. Стрімкої, розфарбувати покриття скверу, реорганізувати зовнішні клумби, створити місця для сидіння на клумбах, поставити велостійки, кілька ідей для стіни.

Проект «Ревіталізація Підзамче» реалізовують Інститут міста (Львів) та Інститут розвитку міст (Краків) в рамках Комплексної стратегії розвитку Львова. Проект співфінансується у рамках Польської програми допомоги заради розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук