У Великій Британії через коронавірус обмежили свободу пересування жителів країни

СвітАндрій Стець, 24 березня9180
У Великій Британії через коронавірус обмежили свободу пересування жителів країни
фото Picture-alliance
Борис Джонсон оголосив про жорсткі заходи з метою стримати коронавірус

З вечора 23 березня у Великій Британії заборонили виходити з дому без поважної причини, як-от купівлі товарів першої необхідності чи надання медичної допомоги. Також у країні забороняють зібрання більше двох людей – за винятком членів однієї сім'ї. Про це заявив у зверненні прем'єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

Це найбільш жорсткі обмеження у Великій Британії з часу спалаху епідемії коронавірусу. Зазначимо, що за останніми даними станом на 23 березня в країні інфіковані 6650 людей, із них 335 померли.

«Я змушений дати британцям чітку вказівку – ви маєте лишатися вдома», – сказав Джонсон у зверненні.

Він перерахував підстави, за яких дозволяється виходити з домівок:

За словами керівника британського уряду, впродовж трьох наступних тижнів жителі об'єднаного королівства мають залишатися вдома, за винятком купівлі продуктів харчування та товарів першої необхідності, дороги на роботу або до лікаря та для здійснення фізичних вправ.

У своєму телевізійному зверненні до нації Джонсон попередив британців, що вони мають утримуватися від зустрічей з друзями або членами сім'ї, які не живуть під одним дахом із ними.

Окрім того, уряд негайно розпорядився закрити всі крамниці, окрім із товарами першої необхідності, а також бібліотеки, дитячі та спортивні майданчики, місця богослужіння тощо. У Великій Британії забороняють також зібрання більше двох людей, якщо лише вони не є членами однієї сім'ї, і всі заходи на кшталт весіль та хрещень – за винятком похоронів. Відкритими залишаться лише парки – для фізичних вправ, про які вже йшлося.

Впроваджувати обмеження буде британська поліція, додав Джонсон, зокрема через штрафи й розгін масових зібрань.

Зазначені обмеження триватимуть щонайменше три тижні (тобто до 13 квітня) і після цього можуть бути зняті, змінені чи продовжені, пояснив британський прем'єр

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук