У Житомирі двом чиновникам зменшили премії через фальшування рішення виконкому

СуспільствоНазарій Тузяк, 30 червня 20173660

Двох працівників Житомирської міськради позбавили частини премії за червень через невідповідність проголосованого на засіданні виконкому рішення із опублікованим згодом на сайті. Як повідомляє місцеве видання Житомир.info, йдеться про рішення, яким виконком зобов'язав знести продуктовий МАФ.

Як виявилося після засідання виконкому Житомирської міськради від 21 червня, в опублікованому на сайті міськради тексті документу не було пункту про демонтаж МАФу. Через це міський голова Житомира Сергій Сухомлин видав розпорядження про проведення службової перевірки, результати якої озвучили сьогодні, 30 червня.

«Зменшити на 50% премії за червень 2017 року заступнику начальника відділу організаційно-протокольної роботи міськради Савченко, заступнику начальника відділу претензійно-позовної роботи юридичного департаменту Чернюк. Привести у відповідність документ, як він був проголосований на виконкомі відповідно до стенограми», – зачитала розпорядження мера за результатами перевірки секретарка Житомирської міськради Наталія Чиж.

Окрім цього чиновників попередили про «недопущення у подальшій роботі неналежної підготовки рішень виконавчого комітету Житомирської міської ради». Однак невідомо, чи чиновники свідомо виключили із рішення виконкому пункт про демонтаж МАФу, чи це вийшло випадково.

Розпорядженням мера також зобов'язали переписати рішення виконкому за стенограмою засідання і внести до нього пункт про демонтаж МАФу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук