У жовтні українські педагоги вперше складатимуть ЗНО

Незалежне тестування відбудеться 31 жовтня

У жовтні українські педагоги вперше складатимуть ЗНО
фото умовне
Тест для вчителів матиме 100 завдань, які треба виконати за 180 хвилинна

Незалежне тестування професійних компетентностей учителів, які цього року є учасниками експерименту з сертифікації педагогічних працівників, відбудеться 31 жовтня 2019 року. Цього року проведуть пілотну сертифікацію вчителів початкової школи, участь в який візьмуть майже 900 педагогічних працівників.

Про це 21 серпня повідомив інформаційний освітній ресурс «osvita.ua».

У день тестування учасникам буде запропоновано 100 завдань, на виконання яких буде відведено 180 хвилин.

В Українському центрі оцінювання якості освіти зазначають, що завдання тесту будуть спрямовані на визначення рівня обізнаності учасників з питань планування та організації освітнього процесу, забезпечення і підтримки навчання, виховання і розвитку учнів, створення освітнього середовища.

В електронних кабінетах учасників сертифікації розміщено важливу інформацію про зміст тесту, а також особливості його складання.

Зовнішнє оцінювання вчителів, йдеться у повідомленні, є одним з обов'язкових елементів сертифікації педагогічних працівників. Цього року буде проведена пілотна сертифікація вчителів початкової школи, участь в який візьмуть майже 900 педагогічних працівників.

Власники сертифіката отримають щомісячну доплату в розмірі 20% посадового окладу пропорційно обсягу педагогічного навантаження упродовж трьох років чинності сертифіката.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук