Угорщина визнала, що шпигує проти України з метою «захисту угорців»

Угорщина не заперечила факту шпигунства за Україною

Угорські розвідники за останній рік суттєво активізували свою діяльність в Україні, оскільки остання є країною, залученою до збройного конфлікту, та такою, що безпосередньо межує з Угорщиною.

З такою заявою перед парламентом виступив міністр, відповідальний за цивільну розвідку, Янош Лазар, повідомляє угорський сайт The Budapest Beacon.

Зазначається, що його виступ перед угорським парламентом відбувся ще в кінці червня, його подробиці стали відомі тільки тепер.

Зокрема, він заявляв, що угорські шпигуни останнім часом активно працювали в Києві, як і шпигуни в інших країнах регіону, щоб просувати інтереси Угорщини.

При цьому Лазар наголосив, що Угорщина вперше за 25 років відкрито проводить подібного роду діяльність «в повній опозиції до побажань українського уряду». За його словами, Угорщина продовжує свою діяльність незважаючи на те, що МЗС України «робить все, щоб протидіяти роботі» угорських розвідників.

У своїй доповіді Лазар згадав і про закарпатських угорців. Зокрема, він розповів парламенту, що «майбутнє угорців, які проживають у Закарпатті, буде серйозним питанням у найближчі десятиліття», і що цивільна розвідка Угорщини буде «вживати дії для захисту угорців в Карпатському басейні».

При цьому, як зазначає угорський сайт, він визнавав бойові дії в Україні «російсько-українським конфліктом», який «загрожує безпеці в регіоні».

Зазначимо, що цей виступ був зроблений до подій у Мукачевому, що знаходиться безпосередньо біля самого кордону з Угорщиною. Напередодні повідомлялося, що Угорщина і Україна посилили кордон після стрілянини в Мукачевому.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук