Україна не має єдиної стратегії повернення Криму, - заступник голови Меджлісу

Аслан Киримли під час засідання круглого столу "Пам’ятки історії та культури кримських татар"

Голова департаменту з питань Автономної Республіки Крим та Севастополя Кабінету міністрів України, заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Аслан Омер Киримли вважає, що в Україні на державному рівні відсутнє єдине бачення щодо повернення окупованого Криму.

"Аналізуючи діяльність держави щодо деокупації Кримського півострова за останні півроку, можна прийти до висновку, що на державному рівні відсутнє єдине бачення щодо повернення окупованих територій", - сказав він інтернет виданню "Крим.Реалії".

Він нагадав, що постановою Верховної Ради України від 12 серпня 2014 року "Про заяву Верховної Ради України про гарантії прав кримськотатарського народу в складі Української держави" парламент доручив Кабінету міністрів розробити практичні механізми взаємодії між органами виконавчої влади України та Меджлісом кримськотатарського народу.

"Однак поки такий механізм не був розроблений, що не дозволяє не тільки ефективно взаємодіяти з метою деокупації Кримського півострова, але також і почути офіційний голос кримськотатарського народу, виражений її виконавчим органом", - заявив заступник голови Меджлісу.

Аслан Киримли вважає, що Кабінет міністрів повинен розробити практичні механізми взаємодії органів виконавчої влади України і Меджлісу кримськотатарського народу і закріпити їх у відповідному нормативно-правовому документі.

Уповноважений президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв раніше сказав, що при розгляді закону про державний бюджет України на 2015 рік Верховна Рада проігнорувала питання фінансування окупованого Криму. Він також заявив, що ніякої стратегії повернення Криму немає.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Taras 15 січня 2015, 22:26

  шановний молодий пане,за повернення криму в першу чергу мають дбати ті в кого там незлічене багатство готелі, кемпінги, бази відпочинку, судноремонтні заводи. доки та інше богатство яке націоналізували господарі сьогоднішнього становища в криму, а простому люду до цього байдуже багатії нехай і вирішують свої майнові питання а апелювати до всієї україни де ввесь народ володії менше 3% нац.ресурсів то це смішно

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук