Україна підписала угоду з Світовим банком про $560 млн позики на розвиток доріг

ЕкономікаОксана Руда, 19 листопада 20154210

У четвер, 19 листопада, було підписано угоду про надання Україні позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку з групи Світового банку (СБ) в розмірі $560 млн на фінансування проекту розвитку дорожньої галузі.

Як передає Інтерфакс-Україна, угоду підписали директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Чімяо Фан і перший заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер.

Рада виконавчих директорів Світового банку схвалила рішення про виділення цієї позики ще на початку листопада.

Згідно з проектом, фінансуватимуться ремонтні роботи з метою модернізації приблизно 100 км автошляху М-03 Київ-Харків на ділянці Полтава-Валки. Модернізація відбуватиметься за стандартом дороги першої категорії: це буде автомагістраль з чотирма смугами руху і високим рівнем безпеки, зокрема аварійний бар'єр по центру і, у разі необхідності, бар'єрами обабіч дороги.

Проект заплановано завершити до 2021 року, у результаті його реалізації тривалість поїздки між Полтавою та Харковом скоротиться з 140 хвилин до 96 хвилин з очікуваним зменшенням кількості ДТП зі 139 до 85 випадків на рік.

Кредит також допоможе забезпечити фінансування для технічного обслуговування і поліпшення дорожньої безпеки на приблизно 840 км основних національних транспортних коридорів країни.

Як уточнював перший заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер, у разі успішної реалізації проекту заплановано виділення додаткових $240 млн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук