Український сценарій фільму "Хвіст, який виляє собакою"

Хто стане наступною жертвою піар-технологій?

БлогиВіктор Балога , 24 липня 2015 304
Віктор Балога
Політик, який народився на Закарпатті

Я розумію, що боротьба з бурштином, АТО на Закарпатті, війна з контрабандою, повалення парканів на пляжах – це дуже вигідні теми, для того, щоб відволікти увагу людей від реальних проблем в економіці, від тарифів на енергоносії, від того, що в Україні відсутні реформи.

Ніхто ж не помітив, що протягом цих двох тижнів витворяв долар на чорному ринку. Бо вся країна смакувала новини з Закарпаття. Нікому не цікаво, які тарифи на енергоносії, бо перші особи в прямому ефірі демонструють боротьбу з видобутком бурштину, який ведеться роками, але до влади прозріння прийшло лише зараз.

Цікаво, хто стане наступною жертвою піар-технологій? Хто б це не був, після такої кількості техніки на Закарпатті, влада задала настільки високу планку, що наступного разу, коли знову виникнуть проблеми, їм доведеться напасти на когось з наших сусідів, щоб відволікти увагу людей. Принаймні такий сценарій пропонують автори фільму "Хвіст, який виляє собакою" для того, щоб збільшити рейтинги влади.

Але навіть у такому режимі довго не протягнеш. Якщо немає реальних реформ, якщо у нас постійні проблеми в економіці, а на фронті без змін, то відволікати увагу людей від реального стану речей, кожного разу буде все важче і важче. Але влада цього не розуміє. У питаннях провокацій вони набагато успішніші, ніж у проведенні реформ.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук