Українську ГТС не можна передати іншій державі, – Ющенко
Лідер «Нашої України» Віктор Ющенко наголошує, що газотранспортна система України – це монополія нації і держави. «Я переконаний, що в українському парламенті не знайдеться 226 безвідповідальних депутатів, якщо вони українці, щоб передати комусь в концесію, чи в оренду, чи в управління українську газотранспортну систему», - заявив Ющенко в інтерв’ю 5 каналу .
Водночас він звернув увагу, що бажання уряду Януковича створити спільний українсько-російський газотранспортний консорціум не є новим. "Це та політика, з якою чи Тимошенко, чи Янукович хотіли прийти, але їм цього ніхто не дасть", - зазначив лідер "нашоукраїнців".
"Яку вигоду нація отримує від того, що ми позбавляємося активів найбільшої у Європі газотранспортної системи, якою володіє Україна? Чому це не робили поляки, австрійці, словаки? Чому робить це Україна?", - наголосив Ющенко, повідомили ZAXID.NET у прес-службі партії.
"Давайте тут об’єктивно оцінювати мотив Росії – концентрувати всі поставки газу на Європейський ринок через територію однієї держави. Це не є безпечно, це не є правильно. Це не альтернатива Україні, це буде диверсифікація. Це дві різні речі. Говорити, що ми віддамо газотранспортну систему дяді у власність і від цього виграємо – це дурниці", - підкреслив Ющенко.