«Укртелеком» повністю відключив зв'язок в окупованому Криму

Філія «Укртелекому» у Севастополі

ПАТ «Укртелеком», який належить структурам українського бізнесмена Ріната Ахметова, повністю відключив зв'язок в Криму. Про це з посиланням на джерела в «міністерстві» внутрішньої політики, інформації та зв'язку Криму повідомив Крыминформ.

За даними відомства, сьогодні, 10 лютого, о 1:00 годині ночі були відключені: фіксований телефонний зв'язок, інтернет та мобільний оператор «Тримоб».

Після того, як було зафіксовано відключення зв'язку, «міністерство» внутрішньої політики, інформації та зв'язку Криму звернулося в диспетчерську службу філії «Укртелекому» з вимогою роз'яснити ситуацію, що склалася.

«У відповідь диспетчерська служба підтвердила повне від'єднання Криму від зв'язку. При цьому причини відключення озвучені не були. Попередньо ніякої інформації про відключення ні кримська філія «Укртелекому», ні профільне міністерство не отримували», - повідомили в «міністерстві».

«О 3:00 ночі, після того, як ми не отримали жодних роз'яснень і не було зроблено ніяких дій з боку українського оператора зв'язку по відновленню роботи інфраструктури зв'язку Республіки Крим, з метою недопущення виникнення критичної ситуації та забезпечення працездатності екстрених служб, органів державної влади, правоохоронних органів, міністерством було прийнято рішення взяти ситуацію під свій контроль. Фахівці державного унітарного підприємства «Крымтелеком» були спрямовані на всі інфраструктурні зв'язкові об'єкти для проведення невідкладних відновлювальних робіт», - сказав «віце-прем'єр-міністр» внутрішньої політики, інформації та зв'язку Криму Дмитро Полонський.

За його словами, на даний момент ведуться роботи по відновленню міжнародного телефонного зв'язку і міжміських дзвінків з Криму в Росію, а також надання послуг Інтернет.

Нагадаємо, в грудні 2014 року «прокуратура» Криму порушила справу за фактом перерахування телефонним оператором близько 1 млн рублів на потреби Національної гвардії України». Так, 8 грудня в офісі «Укртелекому» в Сімферополі пройшов обшук у рамках кримінальної справи про «фінансування українських збройних формувань».

Як відомо, у березні 2014 року Росія анексувала Крим і Севастополь.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук