Управління туризму Львівської міськради очолила Ліна Остапчук

СуспільствоІ.Р., 5 вересня 20183751
Ліна ос тапчук керуватиме управлінням туризму міськради

Управління туризму Львівської міськради очолила Ліна Остапчук, яка досі керувала «Львівським конференц-бюро». Про це під час апаратної наради 5 вересня повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

«З 10 вересня буде очолювати управління туризму буде Ліна Остапчук. Ліна була керівником «Конференц-бюро» і ми суттєво збільшили кількість конференцій у Львові. Хочемо такі результати досягнути в туризмі», – зазначив Садовий.

Водночас директором ЛКП «Львівське конференц-бюро» стане Андрій Павлів, який досі був заступником директора з маркетингу у цьому ж ЛКП.

Довідка. Ліна Остапчук народилася 25 листопада 1982 року в Луцьку. У різні роки працювала в прес-службі Національної скаутської організації України Пласт, спеціалістом управління міжнародного співробітництва та проектної діяльності Луцької міської ради, директором Луцького комунального підприємства «Центр туристичної інформації та послуг» та Львівського комунального підприємства «Львівське конференц-бюро».

Андрій Павлів народився 7 грудня 1987 року у Львові. У різні роки працював менеджером в банку «Надра», спеціалістом управління інформації та промоції департаменту «Євро-2012» Львівської міської ради, менеджером в ЛКП «Агенція з підготовки м. Львова до чемпіонату Європи з футболу 2012», заступником директора з маркетингу ЛКП «Львівське конференц-бюро».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук