Уряд на материковій частині України створить власний "Артек"

Дар'я Буряченко, 29 квітня 201412501
Уряд на материковій частині України створить власний "Артек"
фото gurzuf2v.com.ua
Цьогоріч уряд планує оздоровити близько 3 млн дітей

Міністерство соціальної політики планує збільшити кількість дітей-відпочивальників на базі українського дитячого центру "Молода гвардія", щоб компенсувати втрату "Артеку".

Про це у вівторок, 29 квітня, повідомила міністр соціальної політики Людмила Денісова під час свого візиту до "Молодої гвардії".

У зв'язку з тимчасовою окупацією Криму Україна втратила 118 таборів, зокрема, й Міжнародний дитячий центр "Артек". Таким чином, сьогодні в країні виникла проблема з оздоровленням дітей. 

"Щороку у Міжнародному дитячому центрі "Артек" оздоровлюються 34 тис дітей. На жаль, сьогодні така можливість у нас відсутня, а чекати, поки вона з'явиться, немає часу. Тому, аби наші діти не постраждали у ситуації, яка виникла, необхідно розвивати свій материковий "Артек", - наголосила чиновник.

З огляду на це, міністр побувала у чотирьох таборах "Молодої гвардії", зокрема, й у таборі "Морський", який зараз перебуває на реконструкції. Усі вони знаходяться в Одеській області на березі Чорного моря.

За словами Денисової, сьогодні між таборами "Артек” та "Молода гвардія” існує здорове змагання, тому Мінсоцполітики робитиме все можливе, щоб за кількістю відпочивальників "Молода гвардія” наблизилася до "Артеку”.

"Проблему з оздоровленням дітей необхідно вирішувати за допомогою усіх регіонів, де знаходяться дитячі центри і санаторії. І не має значення - державні вони, чи комунальні", - наголосила чиновник.

Міністр також повідомила, що цьогоріч уряд планує оздоровити близько 3 млн дітей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук