Уряд створив сайт, де зібрана вся офіційна інформація про євроінтеграцію України

Презентація Євроінтеграційного порталу «Сила можливостей»

Україна запустила Євроінтеграційний інтернет-портал, де зібрана актуальна та корисна інформація про євроінтеграційні процеси в країні. Про це пише «Урядовий портал».

Як зазначається, Євроінтеграційний портал має 9 розділів, містить актуальні євроінтеграційні новини та щотижневі «Євроінтеграційні дайджести». На ресурсі міститься вичерпна інформація щодо реформування країни завдяки імплементації Угоди про асоціацію та тій технічній допомозі, яку Україна отримує від ЄС.

«Незалежно від політичної кон’юнктури цей веб-портал є і буде частиною урядової комунікації європейської інтеграції України. Це саме той ресурс, завдяки якому кожен охочий зможе отримати інформацію про величезну євроінтеграційну роботу, пророблену за останні роки, про ціну та переваги імплементації Угоди про асоціацію, результати низки євроінтеграційних реформ», – зазначила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час презентації ресурсу.

За словами Генерального директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної, невдовзі з’явиться версія сайту англійською мовою, яка міститиме зручну базу всього законодавства у сфері європейської інтеграції України. «Це також корисний робочий інструмент для фахівців у сфері євроінтеграції, адже на сайті публікуватиметься вся нормативно-правова та законодавча база, спрямована на імплементацію Угоди про асоціацію», – поясніла вона.

Водночас, за словами ключового експерта з питань комунікації проекту Association4U Людмили Косар, поштовхом до розробки порталу стало бажання зібрати на одному ресурсі інформацію стосовно Угоди про асоціацію та процес просування євроінтеграційних реформ.

Євроінтеграційний портал – eu-ua.org розроблений коштом ЄС в межах Проекту ЄС Association4U («Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС») за підтримки Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції України та Офісу віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України – у рамках реалізації Стратегії комунікації у сфері європейської інтеграції на 2018-2021 роки та відповідного Плану заходів на виконання Стратегії.

Нагадаємо, наприкінці червня 2017 року в уряді оголосили тендер на створення веб-порталу європейської інтеграції. Етап впровадження проекту тривав принаймні до жовтня 2017 року. Після завершення і запуску портал має стати основним джерелом інформації для громадян про процес імплементації та переваги Угоди про асоціацію між ЄС та Україною.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук