Уряд зобов'язав органи державної влади витрачати менше коштів на закордонні відрядження

Уряд вніс зміни до постанови щодо ефективного використання державних коштів

Кабінет Міністрів зобов'язав органи державної влади, створені органами держвлади підприємства, установи й організації, що використовують кошти держбюджету, забезпечити мінімізацію видатків на службові відрядження за кордон, незалежно від джерела фінансування подібних видатків. Про це йдеться у постанові уряду №1 від 11 січня, пише «Урядовий портал».

У документі доручено забезпечити мінімізацію видатків на службові відрядження через оптимізацію кількісного складу відряджених працівників і строку їх перебування за кордоном, зменшення видатків на оплату проїзду, наймання житла й інших видатків, пов'язаних з відрядженням, а також впровадження пропозицій, відображених у звіті про закордонні відрядження, у сфері діяльності відповідного органу.

Раніше в цієї норми існували винятки, однак цим актом вони скасовані. Зокрема, до прийняття документа, норма про мінімізацію відповідних видатків не стосувалася відряджень, що здійснюються в повному обсязі за рахунок приймаючої сторони, або за рахунок коштів спеціального фонду кошторису бюджетних установ, отриманих на зазначені цілі як гранти, міжнародна технічна допомога, благодійні внески.

Як повідомлялося, у жовтні 2016 року Кабмін затвердив заходи для ефективного й раціонального використання держкоштів, передбачених для втримування органів влади й інших держорганів, створених органами держвлади підприємств, установ і організацій, що використовують кошти держбюджету. Цим документом Кабмін також рекомендував Конституційному Cуду, апаратові Ради національної безпеки й оборони, Центральної виборчої комісії, Національному антикорупційному бюро й органам місцевого самоврядування затвердити заходи для ефективного й раціонального використання бюджетних коштів; правлінню Пенсійного фонду встановити видатки на організацію своєї роботи (адміністративні, організаційно-управлінські, капітальні видатки, видатки на інформатизацію) в розмірі 1% від доходів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук