Усі львівські автобуси обладнали GPS-приймачами

Роботи з оснащення GPS-приймачами усіх автобусів, які обслуговують міські маршрути Львова, завершили в листопаді 2014 року. Про це повідомив начальник управління транспорту Львівської міської ради Віктор Щир.

Як додав інженер ЛКП «Львівавтодор» Ігор Могила, для вільного їх відображення в інтернеті, компанія SoftServe на замовлення міста має розробити необхідне програмне забезпечення, йдеться в повідомленні прес-служби Львівської міськради.

«Усі перевізники, які є сьогодні у Львові, мають 750 автобусів. На сьогодні, враховуючи ціну палива, на маршрути міста щоденно виходить близько 530 автобусів. І всі вони мають GPS-приймачі», – зазначив Віктор Щир.

За його словами, програма, яку створив підрядник – компанія SoftServe, наразі не дозволяє виводити інформацію про пересування транспорту в інтернет. Інформація про пересування транспорту доступна лише в оффлайн-режимі.

Віктора Щир повідомив, що раніше обговорювалося питання про введення електронного квитка до 1 січня 2017 року. Саме до цього часу має бути реалізоване технічне забезпечення відображення всіх маршрутів в інтернеті.

Своєю чергою, інженер ЛКП «Львівавтодор» Ігор Могила зазначив, що всі технічні можливості для виведення інформації про пересування автобусів в інтернет вже є.

«У листопаді-грудні ми завершили усі технічні роботи. Наразі перешкод для виводу інформації в інтернет нема», – запевнив Ігор Могила. Тож, за його словами, аби система запрацювала для людей у вільному доступі, SoftServе має розробити необхідне програмне забезпечення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук