В інтернеті з'явився сайт неіснуючого львівського метро

В інтернеті з'явився сайт неіснуючого львівського метро
Схема вигаданого львівського метро

В інтернеті з'явився сайт львівського метрополітену, хоча у місті такого виду транспорту не існує. На ньому можна ознайомитись із схемою львівського метро, почитати новини та навіть зв'язатись із адміністрацією.

На сторінці сайту за адресою metro.lviv.ua є шість підрозділів із назвами «Головна», «Метрополітен», «Пасажирам», «Новини», «Вакансії» та «Зв'язок з адміністрацією».

Також відвідувачі сайту можуть побачити фото вагонів метро ззовні та зсередини. Окрім цього, на сайті досупна опція його перегляду російською мовою.

 

Зображення із сайту metro.lviv.ua

Візуально сайт виглядає досить презентабельно, а своїм виглядом дещо нагадує сайт Львівської міськради. Там так само у верхньому лівому кутку міститься герб міста. 

Зображення із сайту Львівської міськради

Водночас, на російській версії сайту йдеться про те, що «львовский метрополитен построен бандеровцами во время нацистской оккупации города Львов в годы Второй мировой войны с использованием рабского труда россиян. Подземку, названную именем Степана Бандеры, и в дальнейшем используют для пыток представителей этого народа, а также православных Московского патриархата». 

Зауважимо, що тема львівського метро неодноразово ставала предметом жартів в інтернеті. 

Зокрема, досі у соцмережах можна натрапити на перепости новини львівського порталу вигаданих новин UaRewiev за 17 липня 2013 року, про те, що львівський метрополітен визнали найкращим у Європі. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук