В МОЗ назвали головну умову для відкриття українцям кордонів Євросоюзу

Для того, щоб Україні вписатися в критерії ЄС, кількість виявлених хворих за добу має бути приблизно вдвічі меншою, ніж є зараз

Кордони ЄС для України залишаються закритими, оскільки динаміка захворюваності коронавірусом серед українців за останні два тижні перевищує ті норми, які для себе взяли в Європі. Про це розповів міністр охорони здоров'я Максим Степанов в інтерв’ю «РБК-Україна».

За його словами, для відкриття кордонів між Україною та ЄС захворюваність має суттєво знизитись і бути стабільною хоча б два тижні.

«Динаміка захворюваності за останні два тижні у нас перевищує ті норми, які для себе взяли в Європі. Ми рахували: орієнтовно, якщо у нас протягом двох тижнів кількість випадків не буде перевищувати 460-480 хворих, то тоді ми впишемо у сьогоднішні критерії ЄС», — розповів міністр.

Фактично для того, щоб Україні «вписатися» в критерії ЄС, кількість виявлених хворих за добу має бути приблизно вдвічі меншою, ніж є зараз.

До слова, востаннє в Україні виявляли менше 500 випадків коронавірусу за добу ще 9 червня. За минулу добу, 16 липня, виявили 809 нових випадків коронавірусного захворювання Covid-19.

Нагадаємо, що Європейський Союз ще 30 червня оприлюднив список країн для відкриття кордонів з липня, проте Україна в нього не увійшла. 16 липня, Європейський Союз оновив «зелений список» країн, але знову без України, тому кордони з ЄС для українців будуть закриті ще щонайменше два тижні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук