В окупованій Ялті двоє чоловіків побили українця за українську символіку на автомобілі

В окупованій Росією Ялті двоє чоловіків жорстоко побили українця Ігоря Криничного через українську символіку на його автомобілі. Відповідну інформацію та відео у Facebook оприлюднила активістка Ілона Карасян.

На відео Ігор Криничний продемонстрував свої побої. Активістка розповіла, що чоловік не приховував свою національну приналежність і відмовлявся оформлювати російський паспорт.

«Плювки, побої, тільки за те, що не приховував свою національну приналежність, неможливість отримати повною мірою медичну допомогу. Що далі? Нашивати на одяг особливі знаки, щоб відрізняти від людей інших національностей?», – написала вона.

Сам Криничний у відео зазначив, що чоловік, який його побив, кожен день приходив і плював на його машину.

«Кожен день приходить і плює на мою машину. Я у нього запитав, навіщо він це робить. На що він мені відповів – тому, що я “укроп і фашист”. Ось наслідки», – розповів він.

«Вже пройшло 4 дні після того, як мене побили. Три дні в лікарні пролежав і вигнали. Без російського паспорта в лікарні лежати не можна – не лікують. Ось за цю символіку мене побили (показує автомобіль.). Хоча я українець, що живе в Криму. Крим, Ялта – нічого не змінилося. Тільки стало небезпечно бути українцем», – констатував постраждалий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук