В Україні немає антипольських настроїв, – МЗС

СуспільствоАндрій Стець, 3 листопада 20174502
В Україні немає антипольських настроїв, – МЗС
В МЗС України прокоментували нещодавні заяви польського міністра Вітольда Ващиковського

В Україні немає антипольських настроїв, а самі українці позитивно ставляться до Польщі. З такою відповіддю МЗС України виступив на висловлювання польського міністра закордонних справ Вітольда Ващиковського про відмову пускати в країну українців, «налаштованих проти Польщі».

Як зазначили в українському зовнішньополітичному відомстві, Україна і Польща мають розбіжності в оцінках історичного минулого, проте це ніяк не впливає на ставлення українців до поляків.

«Хотіли б наголосити, що в Україні немає антипольських настроїв, більшість українців абсолютно позитивно ставляться до Польщі, попри розбіжності в оцінках складного історичного минулого. В українському суспільстві є чітке розуміння необхідності подальшого зміцнення співпраці з Польщею як в інтересах двох народів, так і всієї Європи», – йдеться в повідомленні.

У МЗС додали, що країни повинні рухатися в бік взаємного примирення без нав'язування своєї точки зору з питань історичного минулого.

«Свого часу разом з Польщею ми досягли розуміння, що історичне примирення можливе за європейським християнським принципом «Прощаємо і просимо пробачення». Переконані, що ми маємо йти до примирення шляхом взаємного сприйняття один одного, а не нав’язування своєї точки зору. Цей принцип польській стороні було запропоновано втілити у практичну площину шляхом підписання і реалізації відповідної дорожньої карти, проте відповідь все ще очікуємо», - додали в МЗС.

Як повідомляв ZAXID.NET, напередодні голова МЗС Польщі Вітольд Ващиковський заявив, що Варшава має намір запустити процедури, які не дозволять «налаштованим проти Польщі» українцям перетнути кордон країни.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук