В Україні затримали банду, яка видурювала в українців гроші за «апарати для схуднення»

У Запорізькій області поліція затримала чотирьох шахраїв, які надурили українців на 5 мільйонів гривень, продаючи їм нібито унікальні апарати для схуднення.

Як з’ясували правоохоронці, затримані особи представлялися лікарями з великим досвідом та нав’язували своїм клієнтам покупку персонального пристрою для ефективного схуднення. Вартість цього пристрою була завищена у декілька десятків разів.

На «унікальній» моделі схуднення зловмисники встигли заробити значні суми грошей. Так, в одному з випадків потерпілий переказав на рахунок зловмисників понад 600 тисяч гривень. Загалом сума прибутків злочинної групи сягає близько 5 мільйонів гривень, а жертвами від їхніх дій стали близько 250 громадян, повідомили в поліції.

Крім того, підозрювані змушували потерпілих протягом тривалого часу перераховувати на свої банківські рахунки значні суми грошей.

«Вони під виглядом працівників державних контролюючих органів вимагали у клієнтів гроші за “вирішення проблем”, які виникли у потерпілих через використання ними придбаного обладнання», – зазначили правоохоронці.

Окрім того, зловмисники створили власний сайт. Міжнародні центри інноваційних технологій були розташовані нібито в Києві та Одесі, де й надавалися послуги щодо корекції фігури. Проте насправді «офіс» був розташований в орендованому підвальному приміщенні.

Членам злочинної групи повідомлено про підозру за статтею про шахрайство Кримінального кодексу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук