В Україну заборонили ввозити 19 книг з Росії з пропагандистським змістом

Навіть у книзі рецептів грузинської кухні з РФ був заборонений контент

Держкомтелерадіо розширив список російських видань, заборонених до продажу на території України

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) відмовив у видачі дозволів на ввезення в Україну з Росії ще 19 книг, які містять ознаки пропаганди держави-агресора. Серед них – книга про грузинську кухню та казки радянських авторів, що містять заборонений контент.

Відмову надано на підставі висновків експертної ради Держкомтелерадіо з питань аналізу та оцінки видавничої продукції, інформує прес-служба відомства.

Ознаки пропаганди держави-агресора знайдено у кількох книгах московського видавництва «Альпина Паблишер». Зокрема, книга бізнес-консультанта Сергія Бехтєрєва «Как работать в рабочее время: правила победы над офисным хаосом», яка побудована на прикладах роботи владних структур РФ.

Не надано дозволу на ввезення книги Ігоря Намаконова «Кроссфит мозга: Как подготовить себя к решению нестандартных задач», у якій наведено слова «Россия удивительная и удивляющая страна, а мы, ее граждане, удивительные люди».

Такожне надано дозволу на ввезення книги журналістки низки московських видань Ніно Біліходзе «Грузинская кухня: любовь на вкус»: у книзі використано коментарі росіян, які в Україні перебувають під санкціями.

Також не розповсюджуватиметься в Україні книга Наталії Малиновської «Записки практикующей ведьмы», передмова до якої рекламує російські пропагандистські телеканали.

Не будуть ввезені в Україну низка дитячих книжок та книги авторів радянської доби, в оформленні яких використовується комуністична символіка.

Також у книгарнях не з’явиться книга російського автора Мартина Догерті «Мир викингов. Повседневная жизнь Детей Одина», у якій фальсифікуються історичні факти, а культурні пам’ятки доби Київської Русі називаються російськими.

Нагадаємо, у січні 2017 року набув чинності закон «Про внесення змін у деякі закони України щодо обмеження доступу на український ринок іноземної друкованої продукції антиукраїнського змісту». Відповідно до закону, в Україну не можна ввозити видавничу продукцію, яка за змістом спрямована на ліквідацію незалежності України, зміну конституційного ладу насильницьким шляхом, порушення суверенітету і територіальної цілісності держави, підрив її безпеки, незаконне захоплення державної влади тощо.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук