Верховна Рада підтримала продовження заборони російських соцмереж

Рада національної безпеки і оборони передала в Офіс президента проект указу про продовження заборони російських соціальних мереж

Верховна Рада України схвалила заборону на російські соціальні мережі і рекомендує Раді національної безпеки і оборони продовжити санкції.

За ухвалення проекту постанови №3319 за основу і в цілому проголосували 248 депутатів за мінімально необхідних 226, повідомляють «Українськi новини».

Зазначається, що цим документом парламентарі схвалили і внесли на розгляд РНБО пропозицію про продовження терміну застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій), відповідно до рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Також депутати рекомендують РНБО ухвалити рішення про продовження терміну застосування відповідних санкцій.

Відкриваючи засідання спікер Дмитро Разумков зауважив, що постанова, яка пропонується за ініціативи фракцій «Голос» та «Європейська солідарність», не входить до компетенції парламенту.

«Питання, яке виноситься, при всій повазі до колег, я не зовсім розумію, тому що 17 членів Ради національної безпеки та оборони прийняли рішення щодо санкцій. Зараз це рішення чекає указу президента. Це не зона відповідальності і не компетенція Верховної Ради», – сказав Разумков.

Водночас сьогодні Рада національної безпеки і оборони передала в Офіс президента проект указу про продовження заборони російських соціальних мереж.

«Члени РНБО розглянули в установленому порядку пропозиції суб'єктів внесення, визначених ст. 5 Закону України «Про санкції», щодо застосування обмежувальних заходів (санкцій). За результатами розгляду більшістю членів РНБО України рішення про застосування, скасування та внесення змін до обмежувальних заходів (санкцій) ухвалено», – йдеться в повідомленні прес-служби РНБО у Facebook.

Зазначається, що цим рішенням, серед іншого, передбачається застосування обмежувальних заходів щодо російських соціальних мереж та інтернет-сервісів, зокрема, «Mail.ru», «ВКонтакті», «Однокласники» та інших.

«Це рішення вводиться в дію указом президента, який підготовлений і переданий для підписання в Офіс президента», - повідомили в РНБО

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук