Верховна Рада призначила місцеві вибори в Маріуполі і Красноармійську на 29 листопада

СуспільствоЮлія Поліковська, 10 листопада 20151280
Верховна Рада призначила місцеві вибори в Маріуполі і Красноармійську на 29 листопада

Верховна Рада України призначила голосування на виборах депутатів міських рад і мерів в Маріуполі і Красноармійську Донецької області на неділю, 29 листопада. Відповідний проект закону №3371-1 у першому читанні і в цілому підтримали 233 народних депутата, повідомив «Інтерфакс-Україна».

Першопочатково законопроект №3371-1 передбачав проведення виборів у цих містах 15 листопада, однак перед голосуванням народні депутати змінили дату проведення голосування – на 29 листопада.

Відповідно до закону, пропонується передбачити, що виборчі бюлетені для цих виборів виготовляються Центральною виборчою комісією, яка особисто повинна передати їх дільничним виборчим комісіям у встановленому нею порядку.

Зазначається, що в разі ухвалення закон набуде чинності з наступного після опублікування дня, Кабінет міністрів України протягом трьох днів повинен буде забезпечити фінансування необхідних заходів, а ЦВК– прийняття необхідних актів.

Нагадаємо, вибори в Маріуполі і Красноармійську 25 жовтня 2015 не відбулися. Голосування не відбулося, оскільки Маріупольський міськвиборчком не забезпечив передачу бюлетенів дільничним комісіям. Водночас деякі члени виборчих комісій були в приміщеннях виборчих комісій і виконували свої повноваження.

5 листопада, відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, на якому були сформовані нові склади Красноармійської міської та Маріупольської міської виборчих комісій. Також ЦВК зареєструвала 25 міжнародних офіційних спостерігачів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук