Випускники зі Львова – абсолютні лідери за рівнем знань з хімії

Найвищі результати цьогорічного ЗНО отримали львів'яни та кияни

СуспільствоЮлія Лавришин, 17 серпня 20166160

Кращі результати зовнішнього незалежного оцінювання майже з усіх предметів отримали випускники з Києва та Львівської області. Львів взяв абсолютну першість України за рівнем знань із хімії. Тут результат від 160 до 200 балів отримали 42% учасників. На другому місці з результатом 32% високих оцінок з хімії - Київ, повідомляє сайт Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО). 

«На цьогорічному ЗНО помітний розрив між рівнем знань абітурієнтів з міст та сіл. Якщо у селах високі результати демонструють до 10% абітурієнтів, то у містах цей показник сягає 30%. Найменший розрив — у Львові та Львівській області. Тут абітурієнти з сільської місцевості області за успішністю на ЗНО «наступають на п'яти» випускникам з міських шкіл», - йдеться у повідомленні.

За інформацією УЦОЯО, результати суттєво відрізняються не лише в залежності від місця проживання випускників, а й від соціально-економічного становища. Це виявили за допомогою спеціального опитування між випускниками.

Найнижча успішність у випускників з Кіровоградської, Закарпатської та Чернігівської областей.

Загалом цьогоріч у зовнішньому незалежному оцінюванні взяли участь понад 250 тис. випускників, а це менше ніж в минулі роки. Причиною цього експерти називають демографічні зміни. Змінились і вподобання предметів.

«Цього року зросла кількість тих, хто складав тести з англійської, але суттєво зменшилася кількість тих, хто обрав математично-природничі предмети, особливо фізику. 64% випускників другим предметом обрали історію, а 36% - математику, - повідомив директор УЦОЯО Вадим Карандій. – При цьому історії надали перевагу мешканці Західної та Північної України, а математика виявилась популярнішою серед мешканців Півдня та Сходу».

Майже 56% випускників отримали хороші результати з української мови. Трохи більше 31% випускників продемонстрували середні знання, і 13% з лишнім володіють українською на початковому рівні.

Всього двоє випускників отримали по 200 балів з трьох предметів. Щонайменше один предмет досконало склали 258 випускників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук