Вища рада юстиції підготувала подання до ВРУ щодо відставки 78 суддів

Засідання Вищої ради юстиції

Вища рада юстиції (ВРЮ) прийняла рішення внести подання до Верховної Ради України про звільнення у зв’язку з поданням заяв про відставку стосовно 78 суддів. З повним списком суддів можна ознайомитися на сайті прес-служби ВРЮ.

Зазначають, що всього ВРЮ розглянула 92 заяви суддів про звільнення за загальними обставинами, а саме: у відставку – 85, за власним бажанням - 2, у зв’язку із досягненням 65 років – 3, у зв’язку із закінченням строку, на який призначено, – 2.

Решту заяв залишили без розгляду у зв’язку, з відкликанням поданих раніше заяв або звільненням суддів 8 вересня.

Також рада юстиції вирішила внести подання президентові України про звільнення суддів у зв’язку із закінченням строку, на який їх призначено: Олени Ісаєвської – з посади судді Печерського районного суду міста Києва (строк призначення закінчився 6 серпня 2015 року), та Олега Крикливого – з посади судді Приморського районного суду міста Одеси.

У судді Крикливого термін перебування на посаді судді закінчується 23 січня 2017 року, однак ним 19 липня 2016 року до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України подано заяву про те, що він не бажає продовжувати роботу на посаді судді.

Загалом у четвер, 8 вересня, парламентарії звільнили близько 500 суддів, які написали заяви про відставку.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук