Війна любить тишу

БлогиВіктор Балога , 6 серпня 2014 59
Віктор Балога
Політик, який народився на Закарпатті

Давно говорю, що людям, які мають відношення до силового блоку, слід заборонити висвітлювати деталі операцій ще десь, окрім як на доповіді Президенту, главі уряду, керівництву парламенту і головам проукраїнських фракцій. Бо деякі персонажі не розрізняють де межа між достатнім інформуванням населення і самопіаром. В результаті маємо ситуацію, коли через Facebook штурмують Донецьк і засилають шпигунів у терористичні організації.

Останній випадок особливо потішив. Тобто, автори цієї заяви ставлять собі в заслугу, що МВС лише зараз, після місяців конфлікту думає над тим, щоб заслати агентуру? Особисто у мене ці слова викликають не гордість, а обурення. Хіба у нас досі там немає своїх людей? По-моєму, тут не пишатися треба, а каятися у власній непрофесійності.

Я уже мовчу про те, що навіть у бізнесі є принцип «гроші люблять тишу», про війну взагалі мова не йде. Важко собі уявити, щоб, наприклад, Черчилль проводив прес-конференції на тему висадки у Нормандії. Але, як ми бачимо, для наших силовиків висвітлювати свої плани – цілком нормальне явище.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук