Львівська міськрада виплачуватиме по 25 тис. грн новим контрактникам ЗСУ

Львів'яни, які підпишуть контракт зі ЗСУ, отримають 25 тис. грн

Львівська міська рада надаватиме одноразову допомогу в розмірі 25 тис. грн мешканцям міста, які перебувають на військовому обліку на території Львова та підписали контракт на строк не менше трьох років для проходження військової служби у Збройних силах України. Відповідну ухвалу прийняли під час сесії Львівської міської ради.

Виплата військовим буде здійснюватися за поданням військового комісара або командира військової частини. Як наголосила депутатка міської ради Олена Пасевич, ця допомога передбачена лише для військовослужбовців, які є мешканцями міста Львова.

«Мова йде про мешканців міста Львова виключно. Згідно з даними за останні 5 років, прийом на контрактну службу відбувається так: при плані 600 осіб, в середньому прийом виконується на 65−70%, і з них лише 10% - це є мешканці міста Львова. Тобто це не перевищує 40−45 осіб. Якщо мова йде ще про тих контрактників по військовій частині міста Львова, то при підписанні ними контракту, так само в контексті останніх років, — це близько 20−25 осіб у рік. Тобто сукупна кількість таких військових — близько 70 осіб у рік», – зазначила вона.

Нагадаємо, для підтримки воїнів АТО у Львові запровадили чимало соціальних програм. Зокрема, надається унікальна для України одноразова матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових питань у розмірі 100 тис. грн. Цю допомогу уже отримали 2 348 бійців. Також у Львові надано 98 квартир для учасників бойових дій та їхніх сімей.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук