Влада стала на слизьку дорогу

Висновок останніх днів – влада, розуміючи, що не може дати людям хліба, вирішила зосередитися на видовищах

БлогиВіктор Балога , 6 листопада 2015 360
Віктор Балога
Політик, який народився на Закарпатті

Нездатність принаймні зупинити падіння економіки, реально боротися з корупцією, приймати адекватні кадрові рішення, призвела до того, що арешти, скандали, конфлікти стали невід’ємною частиною кожного випуску новин. З огляду на це, можна очікувати, що фейкових замахів і терактів ставатиме більше. Реальної боротьби з корупцією, реформ, якісної законодавчої роботи – менше.

Влада зрозуміла, що не може контролювати економіку і продукувати якісні зміни. Але вплив на силовий блок – це те, що дозволяє триматися на посадах. Щоправда не надовго, бо після кожного «замаху», «теракту» і «арешту», потрібно вигадувати все нові, більш захоплюючі і криваві сюжети. Бо народ перестає вірити. Все більше людей розуміють, хто за цим стоїть. З таким успіхом уже скоро потрібно буде або проводити публічні страти, як у Північній Кореї, або підривати будинки, як у Росії.

Однозначно, ця влада стала на слизьку дорогу, яка не веде до розвитку і процвітання. Якщо не зупинитися, в підсумку програють усі. Хоча на мою думку, нам усім потрібно думати над тим, щоб українці були ситі, обігріті і мали роботу. Це краще, ніж війна влади з тими, хто боровся за них на Майдані.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук