Владика Борис до бізнесу: Ми хочемо бачити підприємців, борзих у дусі Майдану

Владика Борис до бізнесу: Ми хочемо бачити підприємців, борзих у дусі Майдану

Владика Борис (Ґудзяк) вважає, що покоління після Майдану покликане зрозуміти ту ціну, яка була заплачена за свободу кожного українця та наголосив, що перед підприємцями стоїть завдання "змінити корпоративну національну культуру корупції, починаючи перш за все з себе".

З такими словами президент Українського католицького університету у вівторок, 17 червня, звернувся до підприємців під час випускних урочистостей у Львівській бізнес-школі УКУ, інформує пре-служба LvBS.
 
Єпарх Паризької єпархії УГКЦ зосередив увагу на впливі Майдану на український бізнес: «Майдан став особливим плацдармом для українського бізнесу, який відкривав ті якості, які бізнес сам у собі недобачав. Якщо молодь і студенти були ініціаторами Майдану, то середній клас став його мотором і гарантом його плідності".
 
Владика виділив кілька основних аспектів майданних подій, які, на його думку, вплинули на перебіг історії і стали безповоротною точкою: "По-перше, Майдан став великим Таїнством. На фундаментальному рівні українці об’єднались навколо своєї Богом даної гідності. Майдан навчив нас гідності. Ми полонили увагу і здобули підтримку усього вільного і мислячого світу".

По-друге, Майдан мав практичний вимір. На думку владики Бориса, тут працювала ефективність менеджменту. Усе було упорядковано і організовано, і цим займалися найперше підприємливі люди. А в ядрі Майдану була молитва.

Ще один аспект Майдану, за словами президента УКУ, в тому, що він навчив усіх, зокрема і бізнес, нової чутливості. "Ми бачили ближніх по-іншому, а суспільство і країну – глибше. Майдан відкрив у нас нові цінності: готовність іти на жертву, і люди йшли на жертву", - наголосив він..

Майдан також викристалізував нові пріоритети: «Сьогодні найжорстокіші акули – олігархи − не можуть  поводитися у цій країні так, як робили це до Майдану. Майдан приніс почуття незалежності та мужності, які потрібні щодня в бізнесі. Народ став борзим. Ми хочемо бачити борзих підприємців, борзих у дусі Майдану», − резюмував президент УКУ.

Випускників LvBS також вітали міністр економічного розвитку і торгівлі України, голова дорадчої ради LvBS Павло Шеремета, HR-директор «Монделіс Україна» Оксана Семенюк, викладач LvBS,  радник міністра доходів і зборів України Ярина Ключковська.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук