Власник компанії «Львівхолод» Богдан Козак не є ані братом, ані родичем нардепа Тараса Козака

Спростування

ЕкономікаZAXID.NET, 6 жовтня 201818021
Власник компанії «Львівхолод» Богдан Козак не є ані братом, ані родичем нардепа Тараса Козака
Власник компанії «Львівхолод» Богдан Козак

Вчора, 5 жовтня, у новині ZAXID.NET «Тарас Козак став новим власником каналу NewsOne» ми спочатку помилково повідомили про родинні зв’язки народного депутата Тараса Козака та власника компанії «Львівхолод» Богдана Козака.

Ця інформація не відповідає дійсності. Львівський підприємець Богдан Козак не є ані братом, ані навіть родичем нардепа Тараса Козака.

Редакція ZAXID.NET просить вибачення у Богдана Козака за цю прикру помилку.

Довідка

Богдан Козак – львівський підприємець, власник компанії «Львівхолод», відомий своїми чіткими державницькими позиціями та прозорістю у веденні бізнесу. Переможець у номінації «Підприємець року» на V офіційній церемонії нагородження «Люди Львова – 2015», заслужений працівник сфери послуг України, сумлінний платник податків, промотор середнього та малого бізнесу на Львівщині – понад 70% відсотків товарів, які реалізовує компанія «Львівхолод» , це продукція місцевих виробників.

Саме Богдан Козак першим серед українських підприємців повністю відмовився від продажу російських товарів у власній мережі супермаркетів «Рукавичка». Мережа «Рукавичка» також здобула міжнародні сертифікати ISO 9001 та ISO 22000 – свідчення того, що у питаннях контролю за безпекою харчової продукції система менеджменту компанії відповідає міжнародним стандартам.

Компанія «Львівхолод» першою в Україні отримала кредит у національній валюті від Європейського Банку Реконструкції і Розвитку (ЄБРР). За словами директора ЄБРР в Україні Шевкі Аджунера, вирішальним для надання кредиту стало те, що «компанія «Львівхолод» є чесним платником податків, розумним відповідальним інвестором, який використовує міжнародні стандарти і шукає найрозумніші шляхи для розвитку свого бізнесу».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук