Волонтери допоможуть єврейській громаді демонтувати мацеви з вул. Ганни Барвінок у Львові

СуспільствоОрися Шиян, 27 червня 20184590
Єврейська громада вилучає з вул. Барвінок плити, але просить допомогти

Волонтери з організації «Будуємо Україну разом» закликають допомогти єврейській громаді Львова демонтувати мацеви, якими була вистелена вул. Ганни Барвінок.

Нагадаємо, під час ремонту на вул. Ганни Барвінок у Львові знайшли старовинні надгробні плити, які були перевезені з єврейського кладовища в часи Другої світової війни. Ними замостили вулицю ‒ таке часто практикувалось німецькими окупантами та радянською владою.

Єврейська громада Львова намагається врятувати історичні плити, але їм не вистачає часу і сил, щоб це встигнути це зробити. Тому молодь закликає допомогти врятувати історичну спадщину.

Завтра, 28 червня, волонтери з БУР збираються о 9 годині ранку на вулиці Ганни Барвінок. Волонтери допоможуть носити плити і складати їх на вантажівки, які потім відвезуть на Янівський цвинтар.

«Ми збираємо волонтерів на вулиці Барвінок, щоб разом допомогти зберегти історичну спадщину, яка відіграє велику роль для нашого міста. Нехай ганебна радянська зневага до різних культур, що насправді формують Львів і роблять його особливим, лишиться в минулому! Долучайтеся до нас ‒ врятуємо частинку львівської історії разом!», ‒ закликають долучитися охочих допомогти організатори акції.

Збір учасників о 9:00 на вул. Ганни Барвінок (біля вул. Коновальця, зуп. Залізняка). Приходити в робочому одязі, зручному взутті та головних уборах. Контактна особа - Саша 093 62 40 486.

БУР ‒ це волонтерський проект, який через спільну роботу та подорожі розвиває в молоді почуття довіри та відповідальності.

Нагадаємо, ремонтні роботи на вул. Ганни Барвінок, що з'єднує вул. Г. Чупринки та вул. Єфремова, розпочались у п’ятницю, 15 червня. Місцеві жителі побачили на місцях, де було знято асфальт, єврейські могильні плити і звернулися до єврейської організації «Хесед Ар’є». Волонтери організації у свою чергу попросили Франківську районну адміністрацію тимчасово припинити ремонтні роботи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук