Волонтери виконують функції держави із забезпечення армії, – Тимошенко

СуспільствоОльга Карабан, 27 вересня 20143921

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявила, що функції держави у забезпеченні добровольчих батальйонів та української армії виконують волонт.ерські організації. Про це вона повідомила під час відвідування у Чернігові Центру допомоги армії, інформує прес-служба ВО «Батьківщина».

«Я хочу подякувати всім волонтерам України, всім людям, які присвячують свій час, віддають свої ресурси і можливості для того, щоб допомагати сьогодні нашим хлопцям, які захищають нас на всіх фронтах. Я думаю, що держава мусить набагато більше робити для своєї армії, для добровольчих батальйонів, для всіх поранених, для тих родин, які втратили своїх чоловіків, дітей і батьків», – сказала Тимошенко.

За її словами, держава повинна активізувати свою діяльність у забезпеченні українських військ.

«Держава робить недостатньо, але народ України, як завжди, так як це було під час революції, під час усіх випробувань, став сьогодні просто справжньою армією, і в багатьох питаннях, де держава пробуксовує, заміняють державу – постачають армії і одяг, і продукти харчування, і все, що потрібно. Аж до зброї, яка продається, на жаль, на чорних ринках самою армією, волонтери скуповують і віддають їх нашим бійцям», – наголосила лідер «Батьківщини».

Зазначається, що під час зустрічі бійці із зони АТО поскаржилися на неефективні дії армійського керівництва, які призводять до значних втрат особового складу їх батальйонів.

У свою чергу Тимошенко запевнила, що її команда допомагатиме волонтерським організаціям. Зокрема, йдеться про надання фахових юристів для вирішення правових проблем українських військовослужбовців та професійних психологів, послуги яких теж зараз вкрай необхідні.

«Ми будемо брати найактивнішу участь в тому, щоб такі центри працювали. Наша команда буде все робити для того, щоб волонтерський рух був також посилений підтримкою, в тому числі, нашої команди», – додала вона.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук